Loader
Whoop

Whoop Nedir?

Konsantre olup çalışmak, yaratıcı olmak, konuşmak ve toplantılarınız için ihtiyacınız olan sessiz ortam...

Daha Fazlası

Galeri

  • +90 312 292 52 52
  • info@whoopnow.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzün rekabet ortamında, üretkenlik firmaların en önde gelen konusu...

Mutlu ve motive çalışanın, %12 daha fazla üretken olduğu, mutlu satış elemanın %37 daha fazla sattığı ve hatta mutlu çalışanın %66 daha az sağlık gerekçeli izin kullandığı, Amerika’da yapılan araştırmalar ile ortaya konmuş durumda.  Çalışma alanlarının, çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu doğrudan etkilediği de yadsınamaz bir gerçek. Özellikle açık ofislerin, kalabalık iş ortamlarının üretkenliğe doğrudan olumsuz bir etkisi var.

Çalışma alanlarının daha keyifli ve üretkenliği destekler niteliklere sahip olabilmesi için harcanan çabalara, firmamız da WHOOP. ile önemli bir katkı yapmak için kollarını sıvadı...

WHOOP, günümüz ofislerinde eksikliği sıklıkla hissedilen, özel alan ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile geliştirilmiş çalışma kabinleridir. Çalışanlarımızın konsantrasyonunu arttırmak, sürekli sorun olan toplantı yeri konusuna pratik çözümler sunmak için WHOOP ofislerde yerini almaya hazır.

Bugün için beş farklı model ile karşınıza çıkıyoruz: 

  • Telefon görüşmeleriniz için – WHOOP. Phone
  • Konsantrasyon gerektiren bireysel çalışmalarınız için WHOOP. Work
  • İki kişilik çalışma ve özel görüşmeleriniz için WHOOP. Work Plus
  • Küçük çaplı özel görüşme ve toplantılarınız için - WHOOP. Chat
  • Kapsamlı toplantılarınız için - WHOOP. Meet

WHOOP., ODTÜ Teknokent’teki ARGE merkezimizde, son trend ve teknolojiler bir araya getirilerek, %100 yerli tasarım ve mühendislik gücü ile geliştirilmekte ve üretilmekte. WHOOP. Nesnelerin interneti yaklaşımı ile bulut üzerinden, özel mobil uygulamamız ile yönetilebiliyor, rezerve edilebiliyor, kullanım trendleri takip edilebiliyor. Görsel olarak kullanıldığı ortamlarda farklılık yaratıyor. 

Whatsapp Destek
Çevrimiçi